ТВ

  во

  Канал 5 ТВ попладнево ги упати официјалните покани за „ТВ дуелот на деценијата“,помеѓу претседателот на СДСМ и премиер, г-дин Зоран Заев, и претседателот на ...
  сите 147 | | | веќе видена

  Компанијата Самсунг Електроникс (Samsung Electronics Co., Ltd.) денес најави дека нивната серија “КуЛЕД“ (QLED) телевизори од 2019 година ќе понуди нов вид на ...
  сите 11 | | | веќе видена

  „Once Upon A Time In Hollywood“ е деветти по ред филм на славниот режисер Квентин Тарантино кој одамна негува статус на легендарно режисерско име во филмскиот ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Лидерот на Двери и еден од основачите на Сојузот за Србија (СзС), Бошко Обрадовиќ изјави дека е само еден од многумината на протестите „Еден од пет милиони“ ...
  сите 48 | | | веќе видена

  Лидерот на Двери и еден од основачите на Сојузот за Србија (СзС), Бошко Обрадовиќ изјави дека е само еден од многумината на протестите „Еден од пет милиони“ ...
  сите 48 | | | веќе видена

  – Најтешко ми беше кога бев надвор од репрезентацијата, но морав да пратам порака – Порано репрезентацијата беше како туристичка агенција, сега работите се ...
  сите 152 | | | веќе видена

  Лидерот на Двери и еден од основачите на Сојузот за Србија (СзС), Бошко Обрадовиќ изјави дека е само еден од многумината на протестите „Еден од пет милиони“ ...
  сите 48 | | | веќе видена

  Лидерот на Двери и еден од основачите на Сојузот за Србија (СзС), Бошко Обрадовиќ изјави дека е само еден од многумината на протестите „Еден од пет милиони“ ...
  сите 48 | | | веќе видена

  Лидерот на Двери и еден од основачите на Сојузот за Србија (СзС), Бошко Обрадовиќ изјави дека е само еден од многумината на протестите „Еден од пет милиони“ ...
  сите 48 | | | веќе видена

  Лидерот на Двери и еден од основачите на Сојузот за Србија (СзС), Бошко Обрадовиќ изјави дека е само еден од многумината на протестите „Еден од пет милиони“ ...
  сите 48 | | | веќе видена

  Компанијата Самсунг Електроникс (Samsung Electronics Co., Ltd.) денес најави дека нивната серија “КуЛЕД“ (QLED) телевизори од 2019 година ќе понуди нов вид на ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Општината Струга пред Локалните избори во 2017 година немаше пари да ги спроведе изборите, па побара помош од државата. Од тогаш поминаа повеќе од две години, ...
  сите 4 | | | веќе видена

  – Уште ми е тешко и не сакам да поверувам дека Груевски и Мијалков наредиле масовно прислушкување, но да видиме, ако тоа се докаже на суд тогаш ќе бидам многу ...
  | | веќе видена | слични

  – За Груевски нема никогаш лошо да зборам, тој ми дал шанса да се покажам, да работам, ми бил ментор, се скарав со него за некои лични работи кои не сакам да ...
  | | веќе видена | слични