ТВ Сител

  во

  „Несомнено е дека чекор поблиску ова јас би рекол и курцијалниот исчекор наш, остварување на стратешката цел да бидеме земја членка на ЕУ, исклучително битно е ...
  сите 111 | | | веќе видена

  Несомнено е дека сме чекор поблиску, би рекол дека е направен и круцијалниот исчекор кон остварување на стратешката цел да бидеме земја членка на Европската ...
  сите 111 | | | веќе видена

  „Несомнено е дека чекор поблиску ова јас би рекол и курцијалниот исчекор наш, остварување на стратешката цел да бидеме земја членка на ЕУ, исклучително битно е ...
  сите 111 | | | веќе видена

  „Несомнено е дека чекор поблиску ова јас би рекол и курцијалниот исчекор наш, остварување на стратешката цел да бидеме земја членка на ЕУ, исклучително битно е ...
  сите 111 | | | веќе видена

  Попладнево на кејот во центарот на Охрид се случи трагичен настан во кој едно лице се удави во водите на Охридското Езеро, објави ТВ Сител. Засега не е познат ...
  сите 54 | | | веќе видена

  Мерките беа ненавремени, нецелисходни и не ефикасни во одредена смисла и контрадикторни. Се задоцни со носењето на мерките и премногу се чекаше, самите ...
  сите 99 | | | веќе видена

  -Мерките беа ненавремени, нецелисходни и не ефикасни во одредена смисла и контрадикторни. Се задоцни со носењето на мерките и премногу се чекаше, самите ...
  сите 99 | | | веќе видена

  Мерките беа ненавремени, нецелисходни и не ефикасни во одредена смисла и контрадикторни. Се задоцни со носењето на мерките и премногу се чекаше, самите ...
  сите 99 | | | веќе видена

  Доколку утре се одржат предвремените парламентарни избори 24,8 отсто од граѓаните ќе гласаат за Коалицијата „Можеме“ на СДСМ и БЕСА, а 21,2 проценти за ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и носителот на четвртата изборна единица Александар Николовски во изјава за ТВ Сител истакна дека новоизлезените бомби не ги ...
  сите 172 | | | веќе видена

  Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и носителот на четвртата изборна единица Александар Николовски во изјава за ТВ Сител истакна дека новоизлезените бомби не ги ...
  сите 172 | | | веќе видена

  Мислам дека предноста треба да се стекне врз основа на програмата. Ние не сме Зоран Заев ниту сме објавувале ниту ќе објавуваме прислушувани материјали, да ја ...
  сите 172 | | | веќе видена

  Мислам дека предноста треба да се стекне врз основа на програмата. Ние не сме Зоран Заев ниту сме објавувале ниту ќе објавуваме прислушувани материјали, да ја ...
  сите 172 | | | веќе видена

  Источниот регион доживеа пресврт во овој период од две и пол години, направивме многу работи преку кои се гледа дека животот тука се враќа. Домаќински ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Источниот регион доживеа пресврт во овој период од две и пол години, направивме многу работи преку кои се гледа дека живото тука се враќа. Домаќински ...
  сите 92 | | | веќе видена

  Автомобил кој бил паркиран во близина на плажата Горица денеска завршил во Охридско Езеро. Автомобилот со охридски таблици, како што објави ТВ Сител, паднал ...
  сите 106 | | | веќе видена

  – Јас во оваа кампања ќе се бавам пред сè со прашањата, проблемите, решенијата, со идеалите и со визија, ќе дадам се од себе да не влезам со бавење со ...
  | | веќе видена | слични