ТВ

  во

  Штетата е направена, таа штета денеска е срам и уништено достоинство на сите граѓани на Македонија, но може да се направи чекор назад. Ова во вечерашното ...
  сите 159 | | | веќе видена

  28-годишната Сара Хагес, долго работела како продавачка на карти во кино и едвај спојувала крај со крај со минималната плата која ја земала. Но, потоа одлучила ...
  | | веќе видена

  Македонскиот поет, интелектуалец и проследувач на политичките настани во Македонија, Ефтим Клетников во гостувањето во ТВ Алфа истакна дека македонскиот народ ...
  сите 12 | | | веќе видена

  На емисија на ТВ Клан, гостуваше претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, г. Христијан Мицкоски кој истакна дека власта ги излажа земјоделците за откуп и дојде до ...
  сите 94 | | | веќе видена

  На емисија на ТВ Клан, гостуваше претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, г. Христијан Мицкоски кој истакна дека власта ги излажа земјоделците за откуп и дојде до ...
  сите 94 | | | веќе видена

  Штeтaтa е направена, таа штeтa денеска е cpaм и yништeнo дocтоинство на сите граѓани на Македонија, но може да се направи чекор нaзaд. Ова во вечерашното ...
  сите 159 | | | веќе видена

  Национал-романтичарските тези треба да се остават на Зоран Заев, она што треба е да се решаваат проблемите на граѓаните, рече опозицискиот челник Христијан ...
  сите 159 | | | веќе видена

  Покрај стандардните лажни вести и невистини, Христијан Мицкоски веќе толку се изгуби во сопствените ставови што неговите јавни настапи се полни со конфузија и ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Власта ја посрамоти Република Македонија, а нашата држава сега не е ниту во чекалницата на Европската унија, рече меѓу другото во четвртокот челникот на ...
  сите 159 | | | веќе видена

  Владата на Зоран Заев сè што вети не исполни, рече во денешната емисија „Клан дебата“ претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, кој нагласи дека чист ...
  сите 159 | | | веќе видена

  Случајот 27 април е една катастрофална судска констукција, по принципот, дајте ми човек да му дадам пресуда. Ова во вечерашното гостување на ТВ Клан го изјави ...
  сите 159 | | | веќе видена

  И тоа покрај тоа што можеби ВМРО-ДПМНЕ, губеше политички во одредени сегменти, сепак одлучи да ја поведе Македонија напред и да ја поведе Македонија да биде ...
  сите 159 | | | веќе видена

  Вчера се сликаа со откупот на праски, како сè e во ред. Но, одете денеска во Росоман, штама е, атмосферата е траорна, рече вечерва Христијан Мицкоски во ...
  сите 94 | | | веќе видена

  Штетата е направена, таа штета денеска е срам и уништено достоинство на сите граѓани на Македонија, но може да се направи чекор назад. Ова во вечерашното ...
  сите 159 | | | веќе видена

  Откако премиерот Зоран Заев се договори со неговиот коалиционен партнер – Ахмети, разговорите околу владината реконструкција продолжија со помалите партии. ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Познатиот американски филмски автор Џордан Пил изјавил дека никогаш нема да ангажира бел актер за главна улога во своите филмови, не поради тоа што не ги сака ...
  сите 27 | | | веќе видена