Турски

  во

  Москва ќе биде подготвена за продолжување на трасата на гасоводот „Турски тек“ кон Европа, дури откако ќе добие гаранции од ЕУ дека и овој проект нема да ја ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Москва ќе биде подготвена за продолжување на трасата на гасоводот „Турски поток“ кон Европа, дури откако ќе добие гаранции од ЕУ дека и овој проект нема да ја ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Москва ќе биде подготвена за продолжување на трасата на гасоводот „Турски поток“ кон Европа, дури откако ќе добие гаранции од ЕУ дека и овој проект нема да ја ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Москва ќе биде подготвена за продолжување на трасата на гасоводот „Турски поток“ кон Европа, дури откако ќе добие гаранции од ЕУ дека и овој проект нема да ја ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Нејизната убавина е фатална, па ја прогласуваат за најубава турска актерка. Убавата Амина Ѓулсе беше и Мис на Турција, погледнете ја убавицата. ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Пејачката Емина Јаховиќ од неодамна ужива во врската со турски милијардер. Откако стави крај на бракот со Мустафа Сандал, таа заплови во љубовна врска со 18 ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Од МВР соопштија дека на Граничен премин „Деве Баир“, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „фалсификување исправа-зелена карта“, бил ...
  сите 41 | | | веќе видена