Тотенхем

  во

  Ѕвездата на Тотенхем, Кристиан Ериксен е главна тема во спортските медиуми бидејќи неговата иднина во Лондон е неизвесна, а за него силен интерес покажува Реал ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Ѕвездата на Тотенхем, Кристиан Ериксен е главна тема во спортските медиуми бидејќи неговата иднина во Лондон е неизвесна, а за него силен интерес покажува Реал ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Фудбалерот на Тотенхем, Серж Орие го пропушти дербито на минатото коло од Премиер лигата против Манчестер Јунајтед, а сега е позната и причината. Имено, Орие ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Орие по повредата се врати на тренинзите на Тотенхем, но не бил во комбинација за настап на дербито, таа околност ја искористил за пресметка со сопругата Хенхи ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Серж Орие не беше во составот на Тотенхем на дербито против Манчестер Јунајтед, кое им припадна на гостите, а причината беше откриена дури вечерва и тоа како ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Напаѓачот на Тотенхем, Хари Кејн се огласи на социјалните мрежи откако беше соопштено дека претрпел посериозна повреда. Од Тотенхем синоќа потврдија дека Хари ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Напаѓачот на Тотенхем, Хари Кејн се огласи на социјалните мрежи откако беше соопштено дека претрпел посериозна повреда. Од Тотенхем синоќа потврдија дека Хари ...
  сите 50 | | | веќе видена