Тотенхем

  во

  Јулиен Лопетеги најверојатно ги бори последните денови на клупата на Реал Мадрид. Според извештаите од Шпанија, Лопетеги речиси сигурно ќе стане поранешен ...
  сите 198 | | | веќе видена

  Љубителите на најдобриот клупски фудбал повторно овој викенд ќе дојдат на своето бидејќи на програмата се четири големи дерби натпревари. Откако во средината ...
  сите 66 | | | веќе видена

  Според шпанските медиуми Јулиен Лопетеги ги брои последните денови на клупата на Реал Мадрид. Јулиен Лопетеги започна катастрофално во Реал Мадрид, „кралевите“ ...
  сите 29 | | | веќе видена