Тотенхем

  во

  Барселона го доби вечерашното гостување кај Рајо Валјекано со 3-2, но екипата беше далеку од оние изданија против Реал Мадрид, Интер, Севилја и Тотенхем. ...
  сите 61 | | | веќе видена

  Екипата на Тотенхем оствари многу важна победа во Премиер лигата и тоа на гостувањето кај незгодниот Вулверхемптон со 3-2. Ова за четата на Покетино беше шеста ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Барса има за цел да ја привлече гол машината на Тотенхем, Хари Кејн за долгорочен наследник на ветеранот Луис Суарез, тврди „Ел Мундо Депортиво“. Се очекува по ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Реал Мадрид и натаму е во потрага по големо тренерско име, извесно е дека Солари ќе има краток рок за докажување на клупата на гигантот, а поранешниот напаѓач ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Килијан Мбапе и Нејмар погодија во второто полувреме против Лил, а Пари Сен Жермен со триумф од 2:1 го урна рекордот на Тотенхем, стар 58 години. Силно блеска ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Барса има за цел да ја привлече гол машината на Тотенхем, Хари Кејн за долгорочен наследник на ветеранот Луис Суарез, тврди „Ел Мундо Депортиво“. Се очекува по ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Барса има за цел да ја привлече гол машината на Тотенхем, Хари Кејн за долгорочен наследник на ветеранот Луис Суарез, тврди „Ел Мундо Депортиво“. Се очекува по ...
  сите 12 | | | веќе видена