Тотенхем

  во

  Лондон, 9. февруари 2019 (ИНПРЕС) – Иако Тотенхем требаше да ја стартуваат сезона на обновениот супер-модерен „Вајт харт лејн“, менаџерот Маурисио Почетино ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Пред секој викенд BetAdria.com ви дава совети за најдобрите фудбалски мечеви што ќе се играат и ви нуди одлични коефициенти за тие натпревари во BetAdria ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Иако Тотенхем требаше да ја стартуваат сезона на обновениот супер-модерен „Вајт харт лејн“, менаџерот Маурисио Почетино признава дека е тешко да се верува дека ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Легендарниот капитен на Челси, Џон Тери ја објасни фантастичната причина поради која цела своја кариера кај „сините“ го носеше дресот со број 26. Англичанецот ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Играчот за врска на Челзи Тијемуе Бакајоко се наоѓа на позајмица во редовите на Милан. Французинот игра како препороден на „Сан Сиро“ и управата на ...
  сите 4 | | | веќе видена