Тотенхем

  во

  Кристијан Ериксен пред нешто повеќе од еден месец најави заминување од редовите на Тотенхем во овој преоден рок. Сепак, како што дознава „Скај Спортс“ на ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Рајан Мејсон е дете на Тотенхем. Уште како осумгодишник влегол во школата на овој лондонски клуб, а по 9 години и поминати сите старосни категории, Мејсон во ...
  сите 4 | | | веќе видена

  На Реал Мадрид му се брза за да го доведе Погба клубот сака да продаде неколку играчи и да финансира дел од трошоците за неговиот трансфер. Реал отпатува во ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Премиер лигата за новата сезона го потврди ВАР како најголема иновација за подобрување на квалитететот на првенството, но исто така имплементираше уште неколку ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Премиер лигата за новата сезона го потврди ВАР како најголема иновација за подобрување на квалитететот на првенството, но исто така имплементираше уште неколку ...
  сите 36 | | | веќе видена