Томас Милер

  во

  Германската репрезентација по лошо ќе ја памети оваа 2018 година, а и синоќешниот меч со Холандија, кој „Маншафт“ не го доби иако водеше со 2-0 до 85-тата ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Според денешното издание на „Кикер", Баерн Минхен планира голема реконструкција по крајот на сезоната, „Баварците" со 200 милиони евра ќе го освежуваат ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Според германскиот весник „Kicker“, моментално четворица првотимци на Баерн сакаат да замине тренерот Нико Коваќ. Доколку се прашувате зошто Баерн игра слабо и ...
  сите 60 | | | веќе видена

  „Требаа 70 минути за да сфати дека треба да го внесе во игра“, е коментарот на Лиза Милер за време на саботниот меч на Баерн Минхен против Фрајбург. Со овој ...
  сите 94 | | | веќе видена

  На Нико Ковач не му е лесно, во тимот има побуна од неколку фудбалери против него, а нивните имиња се големи. Германија Баерн Минхен во саботата одигра само ...
  сите 104 | | | веќе видена

  Баерн Минхен вчера киксираше на „Алијанц Арената“ против Фрајбург, гостите успеаа да извлечат бод 1:1. Головите на натпреварот ги постигнуваат Гнабри на едната ...
  сите 83 | | | веќе видена