Time

  во

  Ајакс ќе игра против Реал Мадрид во Амстердам на 13-ти февруари, во рамките од осминафиналето на Лигата на шампионите, а веќе нема билети за следење во живо на ...
  сите 4 | | | веќе видена

  „Кажете им збогум на врвките за чевли“, ова се зборовите со кои на презентацијата на новите патики на присутните им се обрати Мајкл Донах, директор на „Најки“, ...
  сите 10 | | | веќе видена

  „Кажете им збогум на врвките за чевли”, ова се зборовите со кои на презентацијата на новите патики, на присутните им се обрати Мајкл Донах, директор на „Најки“ ...
  сите 10 | | | веќе видена

  „Кажете им збогум на врвките за чевли”, ова се зборовите со кои на презентацијата на новите патики, на присутните им се обрати Мајкл Донах, директор на „Најки“ ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Сигурно не треба многу за да погодите која е најпопуларна Македосна песна на youtube. Песна која почна да се пее на сите свадби, слави, веселби која почна ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Претседателот на САД, Доналд Трамп, вели дека економски ќе ја уништи Турција ако ги нападне Курдите во текот на американското повлекување од Сирија. ...
  сите 66 | | | веќе видена

  Содржината е преземена од специјализираното списание на Академија за банкарство и информатичка технологија „е-Банкар“. Глобализацијата, мобилноста и ...
  | | веќе видена

  Составот на Голден Стејт Вориорс одигра доминатна партија и славеше над Чикаго Булс со 146-109. Во ова брилијатно издание најефикасен беше Клеј Томпсон со 30 ...
  сите 113 | | | веќе видена

  Европската фудбалска централа УЕФА го објави Тимот на 2018 година, составен од најдобрите играчи во европски тимови за изминатите 12 месеци. Гласањето зависи ...
  сите 61 | | | веќе видена

  Целата англиска фудбалска јавност знаеше дека доаѓањето на Марсело Биелса на Островот ќе донесе една луда сезона во Чемпионшип, но ексцентричниот „Ел Локо“ ги ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Европската фудбалска централа УЕФА го објави Тимот на 2018 година, составен од најдобрите играчи во европски тимови за изминатите 12 месеци. Гласањето зависи ...
  сите 38 | | | веќе видена