The Sun

  во

  Мажот роден без полов орган прв пат во животот имал сексуален однос на 45 години, благодарение на бионичкиот полов орган кој чини 60.000 евра. Ендрју Вардл се ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Овој необичен пар тврди дека веќе со години живее само од овошје, а поради љубовта кон природната храна, тие се запознале и вљубиле еден во друг. Тина Стоклоса ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Човек роден без пенис за прв пат во својот живот имал сексуален однос на 45 години, благодарение на бионички полов орган, кој чини околу 60.000 евра.Андреј ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Својата ситуација ја раскажал за „The Sun“, а од нивната колумнистка Дидри побарал совет. Ова е неговата приказна… Овој дечко дознал дека неговата девојка спие ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Менаџерот на Манчестер Јунајтед, Жозе Мурињо не му верува доволно на Маркус Рашфорд и поради тоа англискиот репрезентативец добива мала минутажа на „Олд ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Во морбидната и застрашувачка приказна што ја потресе американската нација во 1985-тата година, Рон и Меј Хол го губат својот дом како последица на пожар. Она ...
  | | веќе видена

  Дебора Де Робертис, уметница позната по своите голи перформанси, овој пат отишла еден чекор понатаму и се соблекла гола пред едно од најголемите католички ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Еден австралиски бизнисмен нуди награда од 5 илјади австралиски долари (3700 американски долари) за оној кој ќе успее да ја реши една од најголемите мистерии ...
  сите 5 | | | веќе видена

  “Ова станало прифатливо само во последните 15 години, бидејќи луѓето ве сметале за чудаци”. Рут Роз е 85-годишна баба, која беше порано позната како Џејмс Роз, ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Дебора Де Робертис, уметница позната по своите голи перформанси, овој пат отишла еден чекор понатаму и се соблекла гола пред едно од најголемите католички ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Дебора Де Робертис, уметница позната по своите голи перформанси, овој пат отишла еден чекор понатаму и се соблекла гола пред едно од најголемите католички ...
  сите 2 | | | веќе видена

   Актерката и светска хуманитарка ги полни насловните страници изминатите години, како со неконвенционалниот животен стил, така и со бизарните родителски ...
  сите 8 | | | веќе видена