Теодосиј Гологанов

  во

  Град Скопје денеска /12.02.2019 година/ испрати допис до сите државни институции, претпријатија и поголеми компании каде што се наведени сите сообраќајници и ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Град Скопје денеска /12.02.2019 година/ испрати допис до сите државни институции, претпријатија и поголеми компании каде што се наведени сите сообраќајници и ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Град Скопје денеска испрати допис до сите државни институции, претпријатија и поголеми компании каде што се наведени сите сообраќајници и објекти на кои се ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Град Скопје денеска /12.02.2019 година/ испрати допис до сите државни институции, претпријатија и поголеми компании каде што се наведени сите сообраќајници и ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Центарот за управување и контрола на сообраќајот на Град Скопје, ги известува сите учесници во сообраќајот дека денеска, четврток екипите на ЈП Улици и патишта ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Корисниците од улиците „Сердарот“ и „Ратко Митровиќ“ и целиот реон кај ТИПО и Туланата во Општина Кисела Вода утре од 8:30 до 15:00 часот ќе останат без ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Корисниците од улиците „Сердарот“ и „Ратко Митровиќ“ и целиот реон кај ТИПО и Туланата во Општина Кисела Вода утре од 8.30 до 15 часот ќе останат без ...
  сите 31 | | | веќе видена

  СВР Охрид поднесе кривична пријава против П.Т.(25) и друго непознато лице поради постоење основи на сомнение за сторени 12 кривични дела од кои шест „тешки ...
  сите 107 | | | веќе видена

  На Фејсбук денеска кружи ново видео како скопјанец го чисти снегот од тротоарот на булеварот Митрополит Теодосиј Гологанов со сопствено возило наменски ...
  сите 4 | | | веќе видена