Тексас

  во

  Стефи Ли, медицинска сестра од Тексас, на својот инстаграм-профил објавила снимка од своите деца, синот Теди и ќерката Елоиз на кои косата им била избричена. ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Медицинската сестра од Тексас, Стефи Ли, на Инстаграм објави снимка од своите деца, синот Теди (5) и ќерка Елоиза со избричени глави – затоа што Теди одлучил и ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Стефи Ли медицинска сестра од Тексас, на својот Инстаграм профил објавила снимка од своите деца, синот Теди и ќерката Елоиз на кои косите им биле избричени. ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Медицинската сестра од Тексас, Стефи Ли, на Инстаграм објави снимка од своите деца, синот Теди (5) и ќерка Елоиза со избричени глави – затоа што Теди одлучил и ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Рускиот претседател Владимир Путин откри дека најмоќната ракета во арсеналот на руската армија наскоро ќе биде подоготвена за употреба. Новата генерација на ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Рускиот претседател Владимир Путин откри дека најмоќната ракета во арсеналот на руската армија наскоро ќе биде подоготвена за употреба. Новата генерација на ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Најмалку осум лица меѓу кои и три деца, настрадле во торнадото во југот на САД. Силното невреме ги погоди американските држави Тексас, Мисисипи Мисури, ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Силни бури ги погодија американските сојузни држави Тексас, Мисисипи, Луизијана, Арканзас и Џорџија, а повеќе од 90.000 луѓе останаа без струја. Претставник на ...
  сите 24 | | | веќе видена