Тејлор

  во

  „Сотби“ наведува дека ова е прилика која се овозможува еднаш во животот, да се купи парче накит кои со генерации се држени во династијата Бурбон-Парма од кои ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Големата ревија на модниот бренд за долна облека Викторија Сикрет оваа година ќе се одржи на 9 ноември, а неодамна е откриено кои музички ѕвезди ќе настапуваат ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Речиси не се памети ситуација во која Манчестер сити бил толку голем фаворит во дуелот со градскиот ривал Манчестер јунајтед. „Граѓаните“ се актуелни шампиони ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Бразилската манекенка и ангелот на Викторија со најдолг стаж, вчера ја прошета модната писта за последен пат со крилјата на грбот. На вчерашната ревија на ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Кога во април 2003. година американските војници прв пат влегле во Багдад, крадците на големо ги празнеле трезорите на Централната банка на Ирак, зградата ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Големата ревија на модниот бренд за долна облека Викторија Сикрет оваа година ќе се одржи на 9 ноември, а неодамна е откриено кои музички ѕвезди ќе настапуваат ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Татко и ќерка од Флорида се уапсени во март оваа година, откако ги фатиле како имаат секс во дворот, пренесуваат локалните медиуми. Џастин Бан (39) и неговата ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Кога во април 2003. година американските војници прв пат влегле во Багдад, крадците на големо ги празнеле трезорите на Централната банка на Ирак, зградата ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Пед американските војници да влезат во Багдат во април во 2003 година, дел од златото и парите од трезорите на Централната банка на Ирак бил однесен од страна ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Градоначалникот на Норт Огден, град во сојузната американска држава Јута, убил еден од авганистанските војници, кој што претходно го обучувал, изјавија ...
  сите 47 | | | веќе видена

  Градоначалникот на Норт Огден, град во сојузната американска држава Јута, убил еден од авганистанските војници, кој што претходно го обучувал, изјавија ...
  сите 48 | | | веќе видена