TDI

  во

  Новата каросериска верзија на кросовер моделот Q3 на Audi ќе стигне во продажните салони во ноември. Зад името Q3 Sportback се крие Coupé форма на каросеријата ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Квартетот нови модели во компакт класата е целосен со пристигањето на Skoda Scala. Taa застанува рамноправно до неговото височество Golf и ја надминува ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Најлуксузниот кросовер на Ауди деновиве ја доби својата помоќна “S” верзија која навистина изгледа импресивно. SQ8 пристигнува во уште помоќно издание за кое е ...
  сите 34 | | | веќе видена