Танјуг

  во

  Поранешниот министер за надворешни работи на Грција, Никос Коѕијас, денеска изјави дека ќе го тужи својот некогашен колега од владата на Ципрас, ексминистерот ...
  сите 386 | | | веќе видена

  Поранешниот министер за надворешни работи на Грција, Никос Коѕијас, денеска изјави дека ќе го тужи својот некогашен колега од владата на Ципрас, ексминистерот ...
  сите 386 | | | веќе видена

  Поранешниот министер за надворешни работи на Грција, Никос Коѕијас, денеска изјави дека ќе го тужи својот некогашен колега од владата на Ципрас, ексминистерот ...
  сите 386 | | | веќе видена

  Наставник од основно училиште во Шибеник, утрово ја заклучил влезната врата и останал сам во празната зграда со порака за извинување до децата и објаснување ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Наставник од основно училиште во Шибеник утрово ја заклучил влезната врата и останал сам во празната зграда со порака за извинување до децата и објаснување ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Поранешниот министер за надворешни работи на Грција, Никос Коѕијас, денеска изјави дека ќе го тужи својот некогашен колега од владата на Ципрас, ексминистерот ...
  сите 386 | | | веќе видена

  Поранешниот министер за надворешни работи на Грција, Никос Коѕијас, денеска изјави дека ќе го тужи својот некогашен колега од владата на Ципрас, ексминистерот ...
  сите 386 | | | веќе видена

  Наставник од основно училиште во Шибеник утрово ја заклучил влезната врата и останал сам во празната зграда со порака за извинување до децата и објаснување ...
  сите 4 | | | веќе видена