СВР Тетово Марјан Јосифовски

  во

  Тетовската полиција приведе две лица од Дебар откако во возилото со кое се превезувале се откриени 20-тина килограми марихуана. – Попладнево, околу 17 часот, ...
  сите 224 | | | веќе видена

  Тетовската полиција приведе две лица од Дебар откако во возилото со кое се превезувале се откриени 20-тина килограми марихуана. – Попладнево, околу 17 часот, ...
  сите 224 | | | веќе видена

  – Попладнево, околу 17 часот, на улица „Илинденска" во Тетово, полициски службеници запреле патничко моторно возило „Мерцедес" со скопски регистерски ознаки во ...
  сите 224 | | | веќе видена

  Тетовската полиција приведе две лица од Дебар откако во возилото со кое се превезувале се откриени 20-тина килограми марихуана. -Попладнево, околу 17 часот, на ...
  сите 224 | | | веќе видена

  Тетовската полиција приведе две лица од Дебар откако во возилото со кое се превезувале се откриени 20-тина килограми марихуана. – Попладнево, околу 17 часот, ...
  сите 224 | | | веќе видена

  Тетовската полиција приведе две лица од Дебар откако во возилото со кое се превезувале се откриени 20-тина килограми марихуана. – Попладнево, околу 17 часот, ...
  сите 224 | | | веќе видена

  Две лица се повредени во сообраќајна незгода на булеварот „Видое Смилевски-Бато“ во Тетово, а оштетен бил и метален електричен столб. Според информациите на ...
  сите 98 | | | веќе видена

  Две лица се повредени во сообраќајна незгода на булеварот „Видое Смилевски-Бато“ во Тетово, а оштетен бил и метален електричен столб. Според информациите на ...
  сите 98 | | | веќе видена

  Две лица се повредени во сообраќајна незгода на булеварот „Видое Смилевски-Бато“ во Тетово, а оштетен бил и метален електричен столб. Според информациите на ...
  сите 98 | | | веќе видена

  Две лица се повредени во сообраќајна незгода на булеварот „Видое Смилевски-Бато“ во Тетово, а оштетен бил и метален електричен столб.Според информациите на СВР ...
  сите 98 | | | веќе видена

  Две лица се повредени во сообраќајна незгода на булеварот „Видое Смилевски-Бато” во Тетово, а оштетен бил и метален електричен столб. Според информациите на ...
  сите 98 | | | веќе видена

  Две лица се повредени во сообраќајна незгода на булеварот „Видое Смилевски-Бато“ во Тетово, а оштетен бил и метален електричен столб. Според информациите на ...
  сите 98 | | | веќе видена

   Полициските службеници во тетовскиот регион за јули вкупно откриле и соодветно санкционирале 1.896 сообраќајни прекршоци. – Во последната сообраќајна незгода, ...
  сите 133 | | | веќе видена

  Според најновите податоци од статистиката на Секторот за внатрешни работи за јули, на тетовското подрачје се случиле вкупно 99 сообраќајни несреќи, од кои 70 ...
  сите 133 | | | веќе видена

  Патничко возило марка „бмв“ кое вчера било пријавено за украдено во Тетово денеска било најдено од полициските службеници, инфомира СВР Тетово. Возилото имало ...
  сите 207 | | | веќе видена