СВР Куманово

  во

  Едно лице е тешко повредено во сообраќајната несреќа која се случи кај местото викано Просеченик кај село Псача во општина Ранковце, на магистралниот пат А2, ...
  сите 66 | | | веќе видена

  Се судриле автомобил и камион, а со тешки телесни повреди се здобил возачот на автомобилот. – До незгодата дошло кога патничко моторно возило марка пасат, со ...
  сите 66 | | | веќе видена

  Едно лице е тешко повредено во сообраќајната несреќа која се случи кај местото викано Просеченик кај село Псача во општина Ранковце, на магистралниот пат А2, ...
  сите 66 | | | веќе видена

  Едно лице е тешко повредено во сообраќајната несреќа која се случи кај местото викано Просеченик кај село Псача во општина Ранковце, на магистралниот пат А2, ...
  сите 66 | | | веќе видена

  Едно лице е тешко повредено во сообраќајната несреќа која се случи кај местото викано Просеченик кај село Псача во општина Ранковце, на магистралниот пат А2, ...
  сите 66 | | | веќе видена

  Едно лице е тешко повредено во сообраќајната несреќа која се случи кај местото викано Просеченик кај село Псача во општина Ранковце, на магистралниот пат А2, ...
  сите 66 | | | веќе видена

  Едно лице тешко повредено во сообраќајка кај Псача, сообраќајот во прекин Едно лице е тешко повредено во сообраќајната несреќа која се случи кај местото викано ...
  сите 66 | | | веќе видена

  Ранковце, 18 ноември 2018 (МИА) – Едно лице е тешко повредено во сообраќајната несреќа која се случи кај местото викано Просеченик кај село Псача во општина ...
  сите 66 | | | веќе видена

  Едно лице е тешко повредено во сообраќајната несреќа која се случи кај местото викано Просеченик кај село Псача во општина Ранковце, на магистралниот пат А2, ...
  сите 66 | | | веќе видена

  Вчера во 11,00 часот на Граничен премин Табановце, на излез од Р.Македонија при пасошка контрола на Х.Б.(25) од Р.Албанија, на неговата албанска патна исправа ...
  сите 19 | | | веќе видена