Сузана

  во

  Ричард Скадамор по речиси 20 години заминува од функцијата извршен претседател на Премиерлигата, клубовите сакаат да му се заблагодарат за добрата работа со ...
  сите 7 | | | веќе видена

  На крајот од годината, Ричард Скадамор се повлекува од функцијата извршен претседател, а за подарок и благодарница би можел да добие 5 милиони фунти од ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Кој би рекол дека фудбалот е машки спорт. Со последниот потег во ,,лулката на фудбалот” Англија, дефинитивно веќе фудбалот го превземаат жените, барем така ...
  сите 7 | | | веќе видена

  „Павкоманијата“ во соседна Србија се уште трае, иако од победата на Црвена Звезда над Ливерпул со 2:0 помина цела недела. Епицентарот на оваа „павкоманија“ се ...
  сите 28 | | | веќе видена

  „Павкоманијата“ во соседна Србија се уште трае, иако од победата на Црвена Звезда над Ливерпул со 2:0 помина цела недела. Епицентарот на оваа „павкоманија“ се ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Ќе беше жално една ваква приказна со традиција од 25 години да не доживееше повторно светло утро. Ретко кое дете во денешницата се одлучува да го наследи ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Популарниот српски рокер Милиќ Вукашиновиќ неодамна ја загуби ќерката Маја Авдибеговиќ, а тагата тешко ја поднесува. Тој открива дека неговата наследничка не ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Додека го чекаат Никола Груевски да се појави во затворот Шутка за да ја издржува 2-годишната казна за случајот „Тенк“, на социјалните мрежи кружи стара ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Гледачите на реалното шоу ”Задруга 2 ” навикнаа на многубројните изненадување од Големиот шеф. Овој пат во средината на програмата ” Семејството на задругарите ...
  сите 3 | | | веќе видена

  -Воопшто не ми се допаѓа одлуката, за менување или пак укинување на помошта од државата за трето дете. Јас ја користам оваа привилегија, и искрено се надевам ...
  сите 78 | | | веќе видена