SUV

  во

  Германскиот автомобилски гигант подготви новости за возачите кои што се во потрага по ексклузивно SUV возило – наскоро пристигнува новиот “Macan”. Секако, во ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Германскиот автомобилски гигант подготви новости за возачите кои што се во потрага по ексклузивно SUV возило – наскоро пристигнува новиот “Macan”. Секако, во ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Светската премиера новиот X5 ја доживеа пред неколку месеци во Спартанбург, Јужна Каролина, европската во Париз пред еден месец, а вчера тој беше претставен и ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Фиат на Саемот за автомобили во бразилски Сао Паоло го претстави “Fastback”концепт кој што би можел да се најде во сериско производство веќе во 2020-та година. ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Фиат на Саемот за автомобили во бразилски Сао Паоло го претстави “Fastback”концепт кој што би можел да се најде во сериско производство веќе во 2020-та година. ...
  сите 6 | | | веќе видена