Сум

  во

  Терапевтката од британскиот портал „Сан“, Диадре, ја споделува приказната за 38-годишниот маж, кој побарал помош од неа. Мажот бил во среќен брак веќе 15 ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Сега веќе поранешниот тренер на Валенсија, Марселино ја посочи вистинската причината за неговото разрешување. 54-годишниот стратег беше разрешен на 11 ...
  сите 36 | | | веќе видена

  ПСЖ го победи Стразбур со атрактивниот погодок на Нејмар, а Бразилецот ја обезбеди победата иако беше исвиркуван и навредуван од домашните фанови, додека ...
  сите 60 | | | веќе видена

  Без согласност по прашањето за личноста на Гоце Делчев, во Софија заврши седмата седница на мешовитиот комитет за историски и образовни прашања меѓу Бугарија и ...
  сите 84 | | | веќе видена

  Аца Лукас и Соња Вуксановиќ вчера официјално се разведоа во Третиот суд во Белград.Самиот пејач истакна дека судницата наликувала на пазар, бидејќи се ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Најдобриот македонски состав Вардар со победа над Монпелје од 33-31 ја започна одбраната на титулата во Лигата на шампионите. „Црвено-црните“ во еден интересен ...
  сите 155 | | | веќе видена

  Има една суштинска разлика меѓу мојот став и ставот на професорот Гордан Калајџиев за преземањето на предметите на Специјалното јавно обвинителство од страна ...
  сите 32 | | | веќе видена

  В. Д.тренерот на тетовци Ерхан Селими, по триумфот над Работнички од 3:0 го даде својот коментар. „Бевме под голем психолошки притисок, едноставно знаевме дека ...
  сите 70 | | | веќе видена

  Тренерот на Реал Мадрид, Зинедин Зидан е уверен дека неговиот тим ќе оди само нагоре.– Не сум загрижен од тоа дека правиме грешки. Да, треба да се подобриме и ...
  сите 51 | | | веќе видена