Струшки

  во

  Полицијата со детали за страшната сообраќајка во Македонија. Во 06.00 часот на излезот од Струга, во правец на село Мислешево, се случила сообраќајна незгода ...
  сите 205 | | | веќе видена

  Едно лице загина, а четворица се повредени во сообраќајна несреќа што се случи изутрината околу шест часот на излезот од Струга, во правец на село Мислешево. ...
  сите 74 | | | веќе видена

  Едно лице загина, а пет се повредени во сообраќајна несреќа што се случила утрово во 5 и 45 часот на патот Подмолје-Струга, кај селото Мислешево. Според ...
  сите 83 | | | веќе видена

  Едно лице загина, а пет се повредени во сообраќајна несреќа што се случила утрово во 5 и 45 часот на патот Подмолје-Струга, кај селото Мислешево. Според ...
  сите 85 | | | веќе видена

  До несреќата дошло при судар на автобус со охридски регистерски таблички и патничко возило „Шери" со струшки ознаки, со кое управувало лицето кои се здобило со ...
  сите 85 | | | веќе видена

  Едно лице загина, а пет се повредени во сообраќајна несреќа што се случила утрово во 5 и 45 часот на патот Подмолје-Струга, кај селото Мислешево.Според ...
  сите 78 | | | веќе видена

  На шести ноември оваа година, во 05 часот и 45 минути, на магистралниот пат Подмолје-Струга, на крстосницата кај селото Мислешево, случена е сообраќајна ...
  сите 90 | | | веќе видена

  На шести ноември оваа година, во 05 часот и 45 минути, на магистралниот пат Подмолје-Струга, на крстосницата кај селото Мислешево, случена е сообраќајна ...
  сите 93 | | | веќе видена