Стоук

  во

  Рајо Ваљекано ја победи Уеска на отворањето на четвртото коло во шпанската Примера, а начинот на кој беше решен овој меч предизвика големо внимание во јавноста ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Рајо Валјекано ја победи Уеска на отворањето на четвртото коло во шпанската Примера, а начинот на кој беше решен овој меч предизвика големо внимание во ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Швајцарскиот репрезентативец Џердан Шаќири се надева дека искуството од освојувањето на бројни трофеи со неговиот претходен клуб Баерн Минхен ќе помогне за да ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Како гром од ведро небо одекна веста дека дресот на Црвена Звезда може да облече Бојан Кркиќ, фудбалерот кој некогаш го носел дресот на Барселона. На Кркиќ не ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Покрај Хуан Бернат, ПСЖ вчера на пет минути пред истекот на преодниот рок доведе и нов напаѓач! Сега веќе поранешниот напаѓач на Стоук, Чупо Мотинг , иако беше ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Бојан Кркиќ и Црвена Ѕвезда преговараат околу евентуално доаѓање на српскиот напаѓач со шпанско државјанство на Маракана. Оваа вест ја објави каталонски ...
  сите 67 | | | веќе видена

  Тренерот на француски ПСЖ, Томас Тухел потврди дека утрово на последниот ден од трансфер периодото пристигнале двајца нови играчи. Засилувањата на екипата од ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Голманот на ПСЖ, Кевин Трап и официјално ги напушти редовите на францускиот шампион и се реши да се врати во тимот на Ајнтрахт Франкфурт од каде направи ...
  сите 36 | | | веќе видена