Стоук

  во

  Фудбал ликс го тресе европскиот фудбал, а информациите како клубовите го изигрувале финансискиот фер-плеј на УЕФА се одлични сценарија и за филмскиот Холивуд. ...
  сите 54 | | | веќе видена

  Скандалозниот фудбалер Џердан Шаќири кој стана популарен ова СП во Русија откако прослави гол покажувајќи албански орел, сега повторно е на мета во целиот ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Скандалозниот фудбалер Џердан Шаќири кој стана популарен ова СП во Русија откако прослави гол покажувајќи албански орел, сега повторно е на мета во целиот ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Скандалозниот фудбалер Џердан Шаќири кој стана популарен ова СП во Русија откако прослави гол покажувајќи албански орел, сега повторно е на мета во целиот ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Скандалозниот фудбалер Џердан Шаќири кој стана популарен ова СП во Русија откако прослави гол покажувајќи албански орел, сега повторно е на мета во целиот ...
  сите 120 | | | веќе видена

  Фудбалерот на Стоук, Џејмс Меклејн соопшти дека повторно ќе одбие на дресот да носи црвена булка во знак на сеќавање на сите загинати британски војници. И ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Репрезентативецот на Република Ирска, Џејмс МекКлин, и оваа година во дресот на Стоук Сити нема да го носи специјалниот црвен цвет на својот дрес, со кој ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Камерунецот иако не добива многу прилика за докажување од Тухел, веројатно ужива во својот престој во богатиот француски клуб, по мечот со Амиен тој најде ...
  сите 19 | | | веќе видена