Стејт

  во

  Во рамки на работната посета на Вашингтон потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски оствари средби со Лук Кофи – директор за меѓународна политика на ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Победата на Фенербахче против Панатинаикос од 85:66 во синоќешниот дуел од Евролигата, предизвикала срам кај гостинскиот тренер Рик Питино, па тој рече дека на ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Во рамки на работната посета на Вашингтон потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски оствари средби со Лук Кофи – директор за меѓународна политика на ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Во рамки на работната посета на Вашингтон потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски оствари средби со Лук Кофи – директор за меѓународна политика на ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Во рамки на работната посета на Вашингтон потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски оствари средби со Лук Кофи – директор за меѓународна политика на ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Во рамки на работната посета на Вашингтон потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски оствари средби со Лук Кофи – директор за меѓународна политика на ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Во рамки на работната посета на Вашингтон потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски оствари средби со Лук Кофи – директор за меѓународна политика на ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Во рамки на работната посета на Вашингтон потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски оствари средби со Лук Кофи – директор за меѓународна политика на ...
  сите 12 | | | веќе видена

  По бурниот крај на трејд-периодот во НБА лигата, навивачите на Лос Анџелес Лејкерс можат да бидат разочарани поради тоа што раководството на нивниот тим не ...
  сите 65 | | | веќе видена