Стариџ

  во

  Заминувањето на капитенот Венсан Компани од Манчестер сити после 11 сезони, ги натера Англичаните да направат споредба на составите на тимот на првиот и ...
  сите 39 | | | веќе видена

  За признанието фудбалер кој го постигнал најубавиот гол во Премиер лигата за сезоната 2018/19 конкурираат десет играчи.Победникот ќе биде еден од носителите на ...
  сите 20 | | | веќе видена

  За признанието фудбалер кој го постигнал најубавиот гол во Премиер лигата за сезоната 2018/19 конкурираат десет играчи. Победникот ќе биде еден од носителите ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Четири или пет играчи би можеле да ја наполнат касата на Ливерпул во летниот преоден рок. Ливерпул има намера да продаде неколку играчи ова лето, а во клубот ...
  сите 19 | | | веќе видена

  За признанието фудбалер кој го постигнал најубавиот гол во Премиер лигата за сезоната 2018/19 конкурираат десет играчи. Победникот ќе биде еден од носителите ...
  сите 20 | | | веќе видена

  За признанието фудбалер кој го постигнал најубавиот гол во Премиер лигата за сезоната 2018/19 конкурираат десет играчи. Победникот ќе биде еден од носителите ...
  сите 21 | | | веќе видена

  За признанието фудбалер кој го постигнал најубавиот гол во Премиер лигата за сезоната 2018/19 конкурираат десет играчи. Победникот ќе биде еден од носителите ...
  сите 22 | | | веќе видена

  За признанието фудбалер кој го постигнал најубавиот гол во Премиер лигата за сезоната 2018/19 конкурираат десет играчи. Победникот ќе биде еден од носителите ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Покрај скапите и трансфери за кои се плаќаат баснословни суми, во модерниот фудбал сведоци сме и на трансфери на играчи кои без никаква оштета се преселуваат ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Ливерпул ќе се обиде вечерва да направи чудо против Барселона, а потоа за викендот ќе очекуваат чудо во последното коло, да го совладаат Вулверхемптон, но и ...
  сите 22 | | | веќе видена