Станија

  во

  Иако во реалното шоу „Задруга 2“ важеа за омилен пар, по напуштањето на имотот се случи крај меѓу љубовта на Станија Добројевиќ и Владимир Томовиќ. Тој поради ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Дара Бубамара е позната по тоа што нема влакна на јазикот, а сега го кажа своето мислење и за реалното шоу „Задруга2“. „Станија ми беше интересна со тоа момче, ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Еден од најпопуларните парови во „Задруга 2“ беа Станија Добројевиќ и Владимир Томовиќ. Меѓутоа, откако го напуштија реалното шоу, тие се разделија. Томовиќ ...
  сите 2 | | | веќе видена

  По неколку месеци, Станија и Владимир ја завршија својата романса кој започна во „Задруга 2“. Имено, Црногорецот најпрвин објави снимка од него и Станија на ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Љубовта меѓу Станија Добројевиќ и Владимир Томовиќ трае, па Зорица Марковиќ ја коментираше нивната врска."Станија ме изненади, и покрај тоа што знаееме каков ...
  | | веќе видена

  Во раните утрински часови меѓу Станија Добројевиќ и Владимир Томовиќ, се појавија првите расправии кои ја доведуваат во прашање нивната поврзаност. Имено, ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Владимир Томовиќ е лидер оваа недела во "Задруга 2" и има многу привилегии како таков. Тој веднаш го оствари своето право да си избере омилено лице, и, се ...
  сите 4 | | | веќе видена

  По бакнежот разменет во спалната соба, Станија Доброевиќ и Владимир Томовиќ одлучија дека размената на нежности треба да продолжи на пристаништето, веднаш до ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Турбулентната врска Станија Доброевиќ со Владимир Томовиќ доживеа кулминација. Двојката одлучи да не ги криe своите чувства повеќе, па два бакнежи беа ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Таа има 24 години, вајано тело, обликувано со мускулна маса и бујни облини. Речиси секојдневно постира фотографии на социјалните мрежи на кои ги покажува ...
  сите 3 | | | веќе видена