Срѓан

  во

  Со “Оливер Твист”, претстава наменета за најмладите, на 10 јануари во македонската метропола почнува театарската магија во новата 2019 година. Со оваа ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Водителката Наташа Миљковиќ и оваа Нова Година ја дочека со поранешниот сопруг Срѓан Тимаров и актуелниот партнер Жарко.Ова не е првпат Наташа, заедно со нив, ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Во Белград и оваа сабота е одржан нов голем масовен протест од повеќе илјади граѓани, без партијски обележја, против насилието под слоганот „Еден од петте ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Бојан Трајковски и Војдан Стојановски не се појавија на церемонијата на прогласување на најдобрите во македонската кошарка за 2018 година, па во нивно име, ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Срѓан Керим по објавата дека е недостапен за СЈО, за „Макфакс“ одговори дека бил достапен за сите, па и за специјалното јавно обвинителство. „Јас сум достапен ...
  сите 2 | | | веќе видена