Спиро Ристовски

  во

  Министерството за образование и наука (МОН) вечерва, преку соопштение до медиумите, апелира Алијанса за Албанците да не шири невистини и лажни вести поврзани ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Министерството за образование и наука (МОН) вечерва, преку соопштение до медиумите, апелира Алијанса за Албанците да не шири невистини и лажни вести поврзани ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Министерството за образование и наука (МОН) вечерва, преку соопштение до медиумите, апелира Алијанса за Албанците да не шири невистини и лажни вести поврзани ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Бесплатниот превоз на учениците, печатењето учебници и воопшто состојбата во македонското образование беа во фокусот на првиот ден од учебната година на 58. ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Бесплатниот превоз на учениците, печатењето учебници и воопшто состојбата во македонското образование беа во фокусот на првиот ден од учебната година на 58. ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Поранешниот модел Благица Мицова, најголемата љубов на Тоше Проески, роди ќерка, три дена по одбележувањето на неговиот 37 рденден. Радосната вест таа ја ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Централниот комитет на ВМРО-ДПМНЕ, денеска треба да го избере новиот состав на Извршниот комитет на партијата. Членовите се избираат на предлог на новиот лидер ...
  сите 300 | | | веќе видена

  Гоце Стојановски, еден од ветераните на ВМРО-ДПМНЕ, синоќа во емисијата Клик-плус на ТВ 21, објави сериозни и скандалозни обвинувања за случувањата во оваа ...
  сите 8 | | | веќе видена