Спиро

  во

  Лисиците врзани на рацете од медиумите ги сокри со документи. Поранешниот министер за транспорт и врски Миле Јанакиески на судењето за уривањето на „Космос“ со ...
  сите 407 | | | веќе видена

  Со вибер комуникација и СМС пораки на пратеникот Крсто Мукоски и други лица Јавното обвинителство на денешното рочиште за собраниските насилства од 27 април ...
  сите 181 | | | веќе видена

  На денешното рочиште за случајот “27 април” во Кривичниот суд ќе се презентираат смс и вибер пораките на пратеникот Крсто Мукоски, кој ги испраќал дента кога ...
  сите 181 | | | веќе видена

  На денешното рочиште за „крвавиот четврток“, обвинителката Вилма Рускоска ги презентира смс и вибер пораките од одземениот телефон на обвинетиот пратеник ...
  сите 181 | | | веќе видена

  Со слушање на вајбер комуникација и СМС пораки продолжи рочиштете со случувањето со упадот во Собранието на 27 април. Со вибер комуникација и СМС пораки на ...
  сите 181 | | | веќе видена

  Ние сме Република Македонија и ништо друго, напиша на фејсбук Фил Наумоф, Американец со македонско потекло, кој на изборите во вторникот беше избран за судија ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Ние сме Република Македонија и ништо друго, напиша на фејсбук Фил Наумоф, Американец со македонско потекло, кој беше избран за судија во округот Ричленд во ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Фил Наумоф, Американец со македонско потекло, кој на изборите во вторник беше избран за судија во округот Ричленд во сојузната држава Охајо, на Фејсбук напиша ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Ние сме Република Македонија и ништо друго, напиша на фејсбук Фил Наумоф, Американец со македонско потекло, кој на изборите во вторникот беше избран за судија ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Голем број Грци, кои присуствуваа на погребот на Константинос Кацифас, во албанското село Буларат, покрај навредливите пораки кои ги извикуваа кон Албанците, ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Голем број Грци, кои присуствуваа на погребот на Константинос Кацифас, во албанското село Буларат, покрај навредливите пораки кои ги извикуваа кон Албанците, ...
  сите 48 | | | веќе видена