Спарси

  во

  Познато е дека главна опсесија на сопственикот на ПСЖ е титулата во Лигата на шампионите, па после летниот трансфер период, тој веќе започна да прави планови и ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Жозе Мурињо објасни зошто Олд Трафорд беше полу-празен во завршните минути од вчерашниот тежок пораз од Тотнем, вели дека сите побрзале да ја избегнат гужвата ...
  сите 106 | | | веќе видена

  Жозе Мурињо побара поголема почит од новинарите откако вечерва го доживеа најтешкиот пораз на домашен терен, Тотенхем го освои Олд Трафорд со 0-3. Англија ...
  сите 129 | | | веќе видена

  После стартниот триумф над Лестер и неочекуваниот пораз на гости кај Брајтон, следуваше нов шок за тимот на Жозе Мурињо. На стадионот „Олд Трафорд" избраниците ...
  сите 131 | | | веќе видена

  Жозе Мурињо ги загуби нервите на средбата со новинарите по поразот од Тотнем, Португалецот побара поголема почит бидејќи имал три титули во Премиерлигата, ...
  сите 133 | | | веќе видена

  Манчестер Јунајтед минатата сезона не освои ниту еден трофеј, а оваа сезона уште во второто коло го запиша првиот пораз. Јавноста и навивачите се разочарани од ...
  сите 115 | | | веќе видена

  Тотенхем наиде на голем проблем, имено, преговорите околу почетокот на соработката со Кристијан Ериксен се сопрени, јавува „Дејли Меил“. Данскиот фудбалер веќе ...
  | | веќе видена

  Голманот на Тотенхем, Хуго Лорис утрово бил приведен откако полицијата во Лондон го фатила дека вози во алкохолозирана состојба Англија Подготовките на ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Голманот на „Спарси", Хуго Лорис седум часа поминал во притвор и бил пуштен со кауција откако утрово на рутинска контрола во Лондон бил фатен како вози во ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Голманот на Тотенхем и француската репрезентација уапсен е утрово во Лондон. Одличниот голман на „спарси“ во раните утрински часови бил запрен од страна на ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Конечно добри вести за Жозе Мурињо и Мначестер Јунајтед. Како што пишуваат англиските медиуми, Немања Матиќ и Антонио Валенсија ќе бидат во комбинација за ...
  сите 133 | | | веќе видена

  Конечно добри вести за Жозе Мурињо и Мначестер Јунајтед. Како што пишуваат англиските медиуми, Немања Матиќ и Антонио Валенсија ќе бидат во комбинација за ...
  сите 146 | | | веќе видена