Сосиедад

  во

  Во последната неделна средба во рамките на 20-то коло на шпанското фудбалско првенство, Барселона на својот „Камп Ноу“ успеа да го победи незгодниот Леганес со ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Двајцата македонски репрезентативци Столе Димитривески и Енис Барди оваа вечер ги одиграа своите натпревари во шпанската Примера, а успехот може да се каже ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Најдобриот бугарски фудбалер на сите времиња, Христо Стоичков кој добро ги познава состојбите во Барселона со оглед на тоа што во минатото беше дел од ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Тимот на Барселона со победата над Леванте (3:0) обезбеди учество во четвртфиналето на шпанскиот национален куп, но учеството на Каталонците во следната фаза е ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Тимот на Барселона со победата над Леванте (3:0) обезбеди учество во четвртфиналето на шпанскиот национален куп, но учеството на Каталонците во следната фаза е ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Тимот на Барселона со победата над Леванте (3:0) обезбеди учество во четвртфиналето на шпанскиот национален куп, но учеството на Каталонците во следната фаза е ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Тимот на Барселона со победата над Леванте (3:0) обезбеди учество во четвртфиналето на шпанскиот национален куп, но учеството на Каталонците во следната фаза е ...
  сите 35 | | | веќе видена