Сошо

  во

  Кога ангажираш засилување во својот тим, покрај квалитетите, треба да бидеш и свесен на резултатите кои претходно ги направил со претходните клубови. Меѓутоа ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Кога ангажираш засилување во својот тим, покрај квалитетите, треба да бидеш и свесен на резултатите кои претходно ги направил со претходните клубови. Меѓутоа ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Иван Перишиќ на ова Светско првенство покажа дека може да биде корисен за хрватската репрезентација. Тој го постигна голот за изедначување на дуелот против ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Добрата вест за обожавателите на брендот е дека новите модели на Opel, како што беше и досега, ќе бидат направени од Германци. Ова се тврди во соопштението за ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Казната е поради прекршување на правилата на УЕФА за лиценцирање, објавија од УЕФА. Сион не пријавил дека должи 950 илјади евра на францускиот тим Сошо при ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Европската фудбалска федерација (УЕФА) донесе одлука да го казни швајцарскиот клуб Сион со суспензија на една година од европските клупски натпреварувања. ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Европската фудбалска федерација (УЕФА) донесе одлука да го казни швајцарскиот клуб Сион со суспензија на една година од европските клупски натпреварувања. ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Европската фудбалска федерација (УЕФА) донесе одлука да го казни швајцарскиот клуб Сион со суспензија на една година од европските клупски ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Швајцарскиот клуб Сион доби забрана за настап во европските натпреварување од една година поради прекршување на правилата на УЕФА за лиценцирање на играчи. ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Ако некој играч беше специфичен според начинот на кој ги изведуваше аутите, тоа дефинитивно беше Рори Делап кој како член на Стоук постојано претставуваше ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Бразилецот Нејмар својата роденденска прослава ја подели во три ноќи и доби слободен ден од ПСЖ за куп дуелот со Сошо, а на ваквите привилегии на големата ...
  сите 10 | | | веќе видена