Солун

  во

  Почитувани, пред и по последните парламентарни избори ви се обраќав повеќепати. Имајќи предвид дека нашата држава се наоѓа во мошне важен момент кога се носат ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Составот на Челси победнички го заврши гостувањето во Солун кај ПАОК во рамките на Лига Европа. ПАОК проба да возврати, но сепак немаше доволно сили за да се ...
  сите 66 | | | веќе видена

   Добро знаете како да поздравите на грчки, а некои од нивните ѕвезди обожавате да си ги слушате и по дома. Плус, грчка салата со тон маслиново масло навистина ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Без поголеми изненадувања помина синоќешното прво коло во Лига Европа. Вкупно 24 дуели во групната фаза се одиграа во термините од 18:55 и 21 часот. Милан ...
  сите 66 | | | веќе видена

  На еден ден пред натпреварот во Лига Европа помеѓу ПАОК и Челзи, хулигани на ПАОК ги нападнале фановите на лондонските „сини" и во текот на ноќта на некој ...
  сите 66 | | | веќе видена

  Челзи го почна своето учество во Лигата на Европа оваа сезона со убедлива игра и победа како гостин на ПАОК во Солун. Тренерот на „сините“, Маурицио Сари, ...
  сите 66 | | | веќе видена

  Солун, 20 септември 2018 (МИА) - Челзи го почна своето учество во Лигата на Европа оваа сезона со убедлива игра и победа како гостин на ПАОК во Солун. Тренерот ...
  сите 66 | | | веќе видена

  Составот на Челси победнички го заврши гостувањето во Солун кај ПАОК во рамките на Лига Европа. Паок проба да возврати, но сепак немаше доволно сили за да се ...
  сите 66 | | | веќе видена