Софија

  во

  Луис Суарес и неговата жена Софија се хероите на денот, но не поради фудбалски потег туку поради хуманоста која ја покажаа. Уругваецот реши да ја плати ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Воспоставување техничка и административна соработка во областа на безбедноста на храната и ветеринарната политика, размена на информации и зајакнување на ...
  сите 2 | | | веќе видена

   Воспоставување техничка и административна соработка во областа на безбедноста на храната и ветеринарната политика, размена на информации и зајакнување на ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Фудбалерот на шпанска Барселона, Уругваецот Луис Суарез, и неговата сопруга Софија Балби, одлучиле да му ја платат операцијата на болното бебе по име Делфини. ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Фудбалерот на шпанска Барселона, Уругваецот Луис Суарез и неговата сопруга, Софија Балби одлучиле да ја платат операцијата на болното бебе по име Делфини. На ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Воспоставување на техничка и административна соработка во областа на безбедноста на храната и ветеринарната политика, размена на информации и зајакнување на ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Луис Суарез е познат како пргав напаѓач кој влегува во жестоки дуели, а јавноста нема да ги заборави неговите испади кога ги гризна Бранислав Ивановиќ и Џорџо ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Воспоставување техничка и административна соработка во областа на безбедноста на храната и ветеринарната политика, размена на информации и зајакнување на ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Причина за смрт на жртвите е смрзнување. Триесет и осуммина од починатите биле возрасни мажи, а меѓу нив бил и еден тинејџер. „ Дали правиме доволно на ...
  сите 225 | | | веќе видена

  Софија Куновска во интервју за „Фактор“ отворено зборува за случувањата во нејзината партија и раководството на СДСМ кое на подолг рок ја уништи последната ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Воспоставување техничка и административна соработка во областа на безбедноста на храната и ветеринарната политика, размена на информации и зајакнување на ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Воспоставување техничка и административна соработка во областа на безбедноста на храната и ветеринарната политика, размена на информации и зајакнување на ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Британската полиција потврди дека 39-мина луѓе чии безживотни тела беа пронајдени во камион ладилник во индустриски комплекс во југо-источна Англија биле ...
  сите 228 | | | веќе видена

  Ѕвездата на Манчестер Јунајтед и англиски репрезентативец Хари Мегваер повторно доаѓа на Балканот после непријатното искуство во Софија. Во Бугарија англиската ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Српскиот клуб Партизан, кој вечерва ќе се соочи со Манчестер Јунајтед, веќе е казнет од УЕФА оваа сезона за расистички повици на навивачите, а Манчестер ...
  сите 32 | | | веќе видена