Софија

  во

  Цената за приклучок на парно греење е намалена за 37 проценти, и наместо досегашните 3.180 денари ќе чини 2.000 денари по инсталиран киловат, соопшти денеска ...
  сите 48 | | | веќе видена

  Цената за приклучок на парно греење е намалена за 37 проценти, односно од 3.180 денари на 2.000 денари по инсталиран киловат, соопшти денеска претседателот на ...
  сите 51 | | | веќе видена

  Цената за приклучок на парно греење е намалена за 37 проценти, односно од 3.180 денари на 2.000 денари по инсталиран киловат, соопшти денеска претседателот на ...
  сите 54 | | | веќе видена

  Историјата се потворува кога станува збор за Зоран Верушевски и за неговата моќ да руши влади со нелегално прибавени телефонски. Заев е третиот политичар кој ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Тоа се херои, гледајте како се бореа за својата идеја и сами се убија, им рекол турскиот потпоручникот Нијази-бег и наредил почесен плотун над мртвите тела на ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Едногодишната Софија Маркулјевиќ боледува од ретка болест на ‘рбетната мускуларна атрофија и има потреба од операција во САД. Потребни се 2,1 милиони ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Властите на С. Македонија треба да се помират со фактот дека преговорите за пристапување во Европската унија не можат да започнат сè додека Скопје и Софија не ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Португалската ѕвезда на Јувентус Кристијано Роналдо донираше сопствен дрес за аукција заз помош на Софија Маркуљевиќ, девојчето од Белград кое страда од ретка ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Португалската ѕвезда на Јувентус Кристијано Роналдо донираше сопствен дрес за аукција заз помош на Софија Маркуљевиќ, девојчето од Белград кое страда од ретка ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Фудбалерот на Јувентус, Кристијано Роналдо, го донираше својот дрес на аукција во акцијата за собирање средства за болно девојче од Србија. Роналдо со овој ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Белград има корист од каква било напнатост меѓу Бугарија и Македонија, рече бугарскиот пратеник од партијата ВМРО БНД, Јулијан Ангелов. „Бугарија нема да ја ...
  сите 55 | | | веќе видена

  Meдиумите во Србија објавија дека Кристиано Роналдо се вклучил во собирањето пари за лекување на едногодишната Софија Маркуљевиќ која боледува од мускулна ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Известувачот за Северна Македонија во Европскиот парламент, Илхан Ќучук во интервју за МИА, говори за потребата од организирање фер и демократски избори што е ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Известувачот за Македонија во Европскиот парламент, Илхан Ќучук, во интервју за МИА, говори за потребата од организирање фер и демократски избори што е можно ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Петкратниот најдобар светски фудбалер Кристијано Роналдо се вклучи во хуманата акција за лечење на едногодишната Софија Маркуљевиќ од Белград, која боледува од ...
  сите 32 | | | веќе видена

  „Регионалните безбедносни предизвици и новите државни актери за време и по кризата од пандемијата“ е темата на првиот од неколкуте вебинари што се проект на ...
  сите 17 | | | веќе видена

   Сега имаат 3 ќерки убавици и прославија 23 години брак, но како започнала љубовта на актерот и прекрасната Флавин? Силвестер Сталоне и неговата сопруга ...
  сите 11 | | | веќе видена