Собранието Трајко Вељаноски

  во

  Екс-претседател на Собрание, Трајко Вељаноски денеска е во Обвинителство на распит за организација на нападот во Собранието од 27 април 2017 година. Вељаноски ...
  сите 86 | | | веќе видена

  Поранешниот собраниски спикер, Трајко Вељаноски денеска во Основното јавно обвинителство за гонење на организиран криминал и корупција вршел увид во доказите ...
  сите 88 | | | веќе видена

  Поранешниот претседател на Собранието Трајко Вељаноски денеска беше во Основното јавно обвинителство за гонење на организиран криминал и корупција, каде вршел ...
  сите 95 | | | веќе видена

  Поранешниот претседател на Собранието, Трајко Вељаноски утрово бил во Обвинителството за гонење на организиран криминал и корупција да направи увид во доказите ...
  сите 97 | | | веќе видена

  Поранешниот претседател на Собранието, Трајко Вељаноски, утрово се појави на распит во Обвинителството за гонење организиран криминал и корупција. Тој не влезе ...
  сите 100 | | | веќе видена

  Поранешниот претседател на Собранието, Трајко Вељаноски, утрово се појави на распит во Обвинителството за гонење организиран криминал и корупција. Тој не влезе ...
  сите 102 | | | веќе видена