СНС

  во

  Српскиот претседател и лидер на Српската напредна странка (СНС) Александар Вучиќ на седница на Главниот одбор на СНС изјави дека неговата политика Србија доста ...
  сите 31 | | | веќе видена

  - И пред да влезам во владата, моето семејство и пријатели знаеја каква е мојата сексуална ориентација, се разбира, ја знаеа и мојата партнерка. Бев свесна ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Српскиот претсетадел Александар Вучиќ наредил на армијата, а потоа побарал од полицијата и од разузнавачката агенција да прекинат секаква комуникација со ...
  сите 291 | | | веќе видена

  Џон Болтон вчера во Киев истакна дека „САД не можат да се мешаат во спорот меѓу Косово и Србија", повторувајќи оти ако Белград и Приштина постигнат договор, со ...
  сите 219 | | | веќе видена

  Српскиот министер за одбрана Александар Вулин ја поздрави денеска изјавата на советникот на американскиот претседател за национална безбедност Џон Болтон дека ...
  сите 219 | | | веќе видена

  Српскиот министер за одбрана Александар Вулин ја поздрави во саботата изјавата на советникот на американскиот претседател за национална безбедност Џон Болтон ...
  сите 219 | | | веќе видена

  Српскиот министер за одбрана Александар Вулин ја поздрави денеска изјавата на советникот на американскиот претседател за национална безбедност Џон Болтон дека ...
  сите 226 | | | веќе видена

  Српскиот министер за одбрана Александар Вулин ја поздрави денеска изјавата на советникот на американскиот претседател за национална безбедност Џон Болтон дека ...
  сите 227 | | | веќе видена

  Српскиот министер за одбрана Александар Вулин ја поздрави денеска изјавата на советникот на американскиот претседател за национална безбедност Џон Болтон дека ...
  сите 228 | | | веќе видена