Снајдер

  во

  Со генетско тестирање може да се предвиди дали клучната артерија станала зголемена и ослабена. Со комбинација на податоците добиени при секвенционирање на ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Весли Снајдер (34) е рекордер по бројот на настапи за репрезентацијата на Холандија. Легенда за сите времиња. Снајдер одигра 134 меча за Холандија, постигна 31 ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Прошталниот натпревар на Весли Снајдер во холандскиот дрес заврши со 2:1 победа на „лалињата“ над Перу, откако Мемфис Депај постигна два гола на „Јохан Кројф ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Репрезентацијата на Холандија утре ќе одигра пријателски натпревар против Перу, иако е пријателски карактер овој натпревар ќе има големо значење за оваа ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Благодарение на импресивниот дизајн и 3Д печатењето, највисокиот тинејџер на светот конечно добил пар патики кои одговараат на неговото абнормално големо ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Весли Снајдер смета дека би било чудо ако Јувентус не ја освои титулата во Италија со Кристијано Роналдо, но не е убеден дека Португалецот ќе биде доволен за ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Самуел Ето ја продолжува својата кариера во нов клуб, а тоа ќе биде катарскиот прволигаш Спортс клуб. Камерунецот ја заврши претходната сезона како соиграч на ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Поранешниот голгетер на Барселона и Интер, Самуел Ето, кариерата ќе ја продолжи во Катар, соопшти денеска истоимениот фудбалскиот клуб од Доха. 37-годишниот ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Поранешниот голгетер на Барселона и Интер, Самуел Ето, кариерата ќе ја продолжи во Катар, соопшти денеска истоимениот фудбалскиот клуб од Доха. 37-годишниот ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Поранешниот голгетер на Барселона и Интер, Самуел Ето, кариерата ќе ја продолжи во Катар, соопшти денеска истоимениот фудбалскиот клуб од Доха.37-годишниот ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Искусниот напаѓач на Камерун, Самуел Ето, најде нов клуб откако одлучи да го напушти Коњаспор ова лето. Поранешниот напаѓач на Барселона играше во Турција во ...
  сите 13 | | | веќе видена