Смит

  во

  Информациите се богатство, за тоа најмногу се свесни во американскиот технолошки гигант Google чии што инжинери работат на патенти кои што би развиле уреди и ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Информациите се богатство, за тоа најмногу се свесни во американскиот технолошки гигант Google чии што инжинери работат на патенти кои што би развиле уреди и ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Џејда Пинкет Смит во една од своите епизоди од емисијата Red Table Talk отворено говорела за периодот од животот кога нејзината ќерка Вилоу Смит ѝ открила дека ...
  | | веќе видена

  Зад нас е возбудлива вечер во НБА лигата во која беа одиграни девет натпревари, а неколку од нив привлекуваа посебно внимание. Интересен беше дуелот помеѓу ...
  сите 84 | | | веќе видена

  Американскиот претседател Доналд Трамп и неговата сопруга Меланија денеска ја добија официјалната новогодишна елка за Белата куќа. Претседателот и прва дама на ...
  сите 106 | | | веќе видена

  Американскиот претседател Доналд Трамп и неговата сопруга Меланија денеска ја добија официјалната новогодишна елка за Белата куќа. Претседателот и прва дама на ...
  сите 106 | | | веќе видена

  Американскиот претседател Доналд Трамп и неговата сопруга Меланија денеска ја добија официјалната новогодишна елка за Белата куќа. Претседателот и прва дама на ...
  сите 106 | | | веќе видена