Смилевски

  во

  Младите Македонци, солунските атентатори, гемиџиите, само неколку месеци пред настаните во Солун, во Париз, во една мала коноба, со симпатично име „Утро“ на ...
  | | веќе видена

  На тетовската улица Видое Смилевски – Бато, автомобил „мерцедес“, управуван од 34-годишен тетовец, удрил во шестгодишно девојче, во текот на попладневните ...
  сите 124 | | | веќе видена

  На тетовската улица Видое Смилевски – Бато, автомобил „мерцедес“, управуван од 34-годишен тетовец, удрил во шестгодишно девојче, во текот на попладневните ...
  сите 124 | | | веќе видена

  На тетовската улица „Видое Смилевски – Бато“, автомобил марка „мерцедес“ управуван од 34-годишен тетовец, удрил во шестгодишно девојче, во текот на ...
  сите 124 | | | веќе видена

  На тетовската улица „Видое Смилевски – Бато“, автомобил марка „мерцедес“ управуван од 34-годишен тетовец, удрил во шестгодишно девојче, во текот на ...
  сите 124 | | | веќе видена

  Автомобил „Мерцедес“ со тетовски регистарски ознаки, управувано од Н.Ш.(34) од Тетово, удрило во шестгодишно девојче од Тетово. Како што информираат од ...
  сите 124 | | | веќе видена

  На тетовската улица „Видое Смилевски – Бато“, автомобил марка „мерцедес“ управуван од 34-годишен тетовец, удрил во шестгодишно девојче, во текот на ...
  сите 124 | | | веќе видена

  Општина Бутел почна со активностите за реализација на проектот од Програмата за општествено корисна работа, кој финансиски е подржан од УНДП, а во соработка со ...
  сите 15 | | | веќе видена