Скопје Коце

  во

  Кандидатката за претседател поддржана од ВМРО-ДПМНЕ, Гордана Силјановска Давкова во првата половина од претседателската кампања потрошила речиси 163 илјади ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Кандидатката за претседател поддржана од ВМРО-ДПМНЕ, Гордана Силјановска Давкова во првата половина од претседателската кампања потрошила речиси 163 илјади ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Нови два напади од кучиња скитници се пријавени вчера во полициските станици во Скопје. Вчера во 17:15 часот во Полициската станица Центар, К.И.Н. (42) од ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Кога градоначалник беше Коце Трајановски во Скопје се градеа булевари и патеки за велосипеди. Со Петре Шилегов работата со темелно решавање на сообраќајот и ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Филмот е снимен во стандард техника, со звук, во боја и 35мм. Производство: Вардар филм – Скопје . Филмско-фотографски колаж на градот под Марковите кули, ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Актери, режисери, поранешни функционери на ВМРО-ДПМНЕ, ексминистри, градоначалници, дојдоа на градските гробишта во Бутел да ја испратат актерката и поранешна ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Коце Трајановски купил фирма за 1000 евра, а „гратис“ добил парцела со куќа „ 360 Степени “ открива нови елементи во случајот што пред неколку дена го објави ...
  сите 2 | | | веќе видена

  „ 360 Степени “ открива нови елементи во случајот што пред неколку дена го објави порталот „Призма“ за новата куќа на поранешниот градоначалник на Скопје, Коце ...
  сите 3 | | | веќе видена

  „ 360 Степени “ открива нови елементи во случајот што пред неколку дена го објави порталот „Призма“ за новата куќа на поранешниот градоначалник на Скопје, Коце ...
  сите 4 | | | веќе видена