Скарлет Јохансон

  во

  Меѓу познатите жени од светот на музиката и филмот има и такви кои отворено признаваат дека не веруваат во моногамија. Во продолжение, дознајте зошто некои од ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Истражувачите тврдат дека дека направиле фотографии од совршените маж и жена, комбинирајќи ја структурата на лицата на најпривлечните познати личности, пишува ...
  сите 2 | | | веќе видена

   Од тркање со автомобили и тепање до секс сцени, дублерите во голема мерка се заслужни за крајниот резултат на холивудските блокбастери. Модерните филмови ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Имено, Холивуд веќе подолго време е на удар на критики, бидејќи улогите на геј лица им се доделуваат на хетеросексуалните глумци. Во јули оваа година глумицата ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Холивудската актерска ѕвезда Скарлет Јохансон ја одби понудената улога на ликот од фоторепортерката Линзи Адарио, добитничка на Пулицеровата награда, откако ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Филмот треба да го режира Ридли Скот и се најавуваше како вистински блокбастер. ,, Скарлет Јохансон рече дека не доаѓа предвид. Поради тој човек се уште трае ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Џон Маер откри пикантни детали од сексуалниот живот. Славниот пејач одговараше на прашањата на глумицата Кези Дејвид за нејзината Инстаграм серија "Current ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Истражувачите тврдат дека дека направиле фотографии од совршените маж и жена, комбинирајќи ја структурата на лицата на најпривлечните познати личности, пишува ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Истражувачите тврдат дека дека направиле фотографии од совршените маж и жена, комбинирајќи ја структурата на лицата на најпривлечните познати личности, пишува ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Имено, Холивуд веќе подолго време е на удар на критики, бидејќи улогите на геј лица им се доделуваат на хетеросексуалните глумци. Во јули оваа година глумицата ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Во светот кога околу себе не познавате личност која нема профил на Фејсбук, Инстаграм или Твитер, станува чудно кога ќе слушнете дека некој, особено помеѓу ...
  сите 2 | | | веќе видена