Скајп

  во

  Граѓаните на соседна Србија од март годинава ќе имаат можност да ги плаќаат тековните сметките преку систем за препознавање лице (face recognition), најави за ...
  сите 4 | | | веќе видена

  По убиството на Жељко Ражнатовиќ Аркан во 2000-та година Цеца доживеа голема трагедија и тажни моменти кои следувале потоа. -Најтешкиот момент ми беше кога ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Пеачката вели дека во тие моменти ќе полудела, особено што неможела ништо да преземе.Светлана Ражнатовиќ се присетила за најтешкиот момент во својот живот, ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Српската пејачка Цеца Ражнатовиќ за српскиот магазин „Скандал“ отворено зборувала за убиството на нејзиниот сопруг Жељко Ражнатовиќ Аркан. Пејачката вели дека ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Грижата за хронично болните може да се поправи со полесен и побрз пристап до лекови, односно поставување на „аптекарски автомати“. Таков автомат, со поддршка ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Грижата за хронично болните може да се поправи со полесен и побрз пристап до лекови, односно поставување на „аптекарски автомати“. Таков автомат, со поддршка ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Денес многу од младите, за жал, сметаат дека читањето книга е хоби само на интровертните, слабите и асоцијалните луѓе. Меѓутоа, тие се во голема заблуда затоа ...
  сите 10 | | | веќе видена