Скај

  во

  Рускиот бизнисмен, Роман Абрамович, може да го продаде Челзи на најбогатиот Британец, Џим Ратклиф за речиси три милијарди евра, објави „Тајмс”. Ретклиф, чие ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Рускиот бизнисмен, Роман Абрамович, може да го продаде Челзи на најбогатиот Британец, Џим Ратклиф за речиси три милијарди евра, објави „Тајмс”. Ретклиф, чие ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Рускиот бизнисмен, Роман Абрамович, може да го продаде Челзи на најбогатиот Британец, Џим Ратклиф за речиси три милијарди евра, објави „Тајмс”. Ретклиф, чие ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Британскиот милијардер Џим Ретклиф е заинтересиран да го купи лондонски Челзи од рускиот милијардер Роман Абрамович, за чие заминување од „Стемфорд Бриџ“ се ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Британскиот милијардер Џим Ретклиф е заинтересиран да го купи лондонски Челзи од рускиот милијардер Роман Абрамович, за чие заминување од „Стемфорд Бриџ“ се ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Поранешниот легендарен фудбалер на Манчестер Јунајтед, Пол Сколс редовно упатуваше критики на адреса на Жозе Мурињо додека Португалецот беше предводник на ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Поранешниот легендарен фудбалер на Манчестер Јунајтед, Пол Сколс редовно упатуваше критики на адреса на Жозе Мурињо додека Португалецот беше предводник на ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Преку грчки медиуми ректорот на универзитетот „Македонија“ во Солун индиректно го одби барањето на Партијата на Македонците во Грција “Виножито”, за изучување ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Преку грчки медиуми ректорот на универзитетот „Македонија“ во Солун индиректно го одби барањето на Виножито, партијата на Македонците во Грција, за изучување ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Германскиот фудбалски стратег ги откри првичните планови за летниот преоден рок, односно, како би требало тимот од Енфилд да помине во тој период на трансфери. ...
  сите 51 | | | веќе видена