Сити

  во

  Денеска во 12:00 часот попладне во Нион, ќе биде извлечен ждребот за четвртфиналето во Лигата на шампионите. Осминафиналните битки понудија многу изненадувања, ...
  сите 91 | | | веќе видена

  Англискиот првак Манчестер Сити ќе добие забрана за трансфери во наредните два преодни рока, откриваат медиумите на Островот. Клубот од „Етихад“ неколку е под ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Македонскиот фудбалски бисер Елиф Елмас го носи дресот на Фенербахче на кој оваа сезона не му оди, но Елмас може да биде среќен затоа што за него се ...
  сите 160 | | | веќе видена

  Точно на пладне во Нион треба да започне ждрепката за четвртфиналето од Лигата на шампиони. Ајакс, Порто, Манчестер јунајтед, Јувентус, Ливерпул и Барселона се ...
  сите 91 | | | веќе видена

  Џордан Арон бил сопственик на суши ресторан во Карсон Сити. Антонио Пастини некогаш бил полицаец во Чикаго кој се спријателил со сомнителни лица. На крајот ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Челси и Арсенал денеска изборија пласман во четвртфиналето од Лига Европа и ја потврдија импресивната сезона за англиските клубови во големите континентални ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Денес во 12:00 часот во Нион ќе биде извлечена ждрепката за четвртфиналето во Лигата на шампионите. Меѓутоа вчеравечер се појави една фотографија која ...
  сите 91 | | | веќе видена

  УЕФА утре ќе ги одреди паровите за четвртфиналето во Лигата на шампионите, па слично како и во минатото, на социјалните мрежи се појавија заговори дека ...
  сите 91 | | | веќе видена

  Челси и Арсенал денеска изборија пласман во четвртфиналето од Лига Европа и ја потврдија импресивната сезона за англиските клубови во големите континентални ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Жозе Мурињо ги користи моментите додека е без ангажман за да ги сподели своите размислувања за фудбалските актуелности, а во последната изјава потенцираше ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Џордан Арин држел суши ресторан во Карсон Сити. Антонио Пстини некогаш бил полицаец во Чикаго кога се спријателил со сомнителни типови. Се утврдило дека се ...
  сите 4 | | | веќе видена