Сити

  во

  На денешното судење во предметот „Топлик“, сведочеше вработена во Министерството за транспорт и врски, која била член на Комисијата за јавно наддавање на ...
  сите 105 | | | веќе видена

  На денешното рочиште во кривичниот суд за предметот „Топлик“, судијата Осман Шабани донесе наредба да бидат приведени и донесени во судот тројца сведоци кои ...
  сите 106 | | | веќе видена

  Maнчестер Сити во новата сезона влезе можеби и со најголеми амбиции од основањето на клубот. Изминатата сезона убедливо беше освоена Прермиер лигата, додека во ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Судењето за „Топлик“, каде првоосомничен е ексминистерот за транспорт и врски Миле Јанакиески за продажба на државно земјиште за изградба на комплексот „Сончев ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Судењето за „Топлик“, каде првоосомничен е ексминистерот за транспорт и врски Миле Јанакиески за продажба на државно земјиште за изградба на комплексот „Сончев ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Дали навистина вреди толку многу? Менаџерот на Манчестер Сити, Пеп Гвардиола во интервјуто за шпанските медиуми зборуваше за повеќе теми, а откри и информација ...
  сите 38 | | | веќе видена

  На денешното судење во предметот „Топлик“, сведочеше вработена во Министерството за транспорт и врски, која била член на Комисијата за јавно наддавање на ...
  сите 118 | | | веќе видена