Сити

  во

  Поврзување на Аеродром со Гази Баба преку пробивање булавар низ Ќерамидница, изградба на тунелите под Кале и Скопје смарт сити се само дел од капиталните ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Брахим Диаз се претвори во прво зимско засилување на Реал Мадрид откако актуелниот европски и светски шампион одлучи да го купи талентираниот фудбалер на ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Тренерот на Манчестер Сити, Жозеп Гвардиола, изјави дека клубот сторил сé што е можно за играчот од средниот ред Брахим Дијаз да не оди во Реал Мадрид, објави ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Тренерот на Манчестер Сити, Жозеп Гвардиола, изјави дека клубот сторил сé што е можно за играчот од средниот ред Брахим Дијаз да не оди во Реал Мадрид, објави ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Тренерот на Манчестер Сити, Пеп Гвардиола, изјави дека клубот сторил сé што е можно за играчот од средниот ред Брахим Дијаз да не оди во Реал Мадрид, објави ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Брахим Диаз и официјално беше потврден како најново засилување за Реал Мадрид, а со неговиот ангажман од Манчестер Сити, фановите на „кралскиот клуб“ барем за ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Монако – Рен (18:45 ч.) Монако е на претпоследното место во првенството само со 13 бода од 16 меча и тешко дека нешто друго ќе го интересира освен да се обидат ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Тренерот на Манчестер Сити, Жозеп Гвардиола, изјави дека клубот сторил сé што е можно за играчот од средниот ред Брахим Дијаз да не оди во Реал Мадрид, објави ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Минимална победа со 1:0 забележа Тотенхем над Челзи на првиот натпревар во полуфиналето на англискиот Лига куп. Единствениот погодок синоќа на „Вембли“ го ...
  сите 29 | | | веќе видена