Сити

  во

  Се одиграа петте предвидени натпревари во стандардниот термин од 16 часот во 22 коло од англиската Премиерлига, лидерот во шампионатот сигурен на гостувањето ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Успешно попладне имаа екипите кои гостуваа во 22.коло, во Премиер лигата. Тие забележаа три победи и едно реми, а честа на домаќините ја спасија фудбалерите на ...
  сите 14 | | | веќе видена

  По поразот од Манчестер сити во претходното коло, Ливерпул повторно се врати на победите во Премиерлигата славејќи со 0-1 на гостувањето против Брајтон во 22. ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Во Реал имаат предлог за Јувентус, ако се навистина заинтересирани за Иско. Момчето од Малага дефинитивно е на пат да го напушти Реал Мадрид после пет години и ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Филипе Кутињо не можеше да каже НЕ кога Барса тропна на неговата врата, Јирген Клоп се обиде да го предомисли но залудни беа обидите на Германецот, кој убаво ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Одмаздници во Мексико строго казниле човек кој е осомничен за кражба на гориво од соседот. Шокантната снимка е направена со мобилен телефон во Екатепек, град ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Одмаздници во Мексико строго казниле човек кој е осомничен за кражба на гориво од соседот. Шокантната снимка е направена со мобилен телефон во Екатепек, град ...
  сите 8 | | | веќе видена