Сити

  во

  Кога на почетокот на 2000-те испаднал од Примера во втора лига, Атлетико го изучувал маркетингот и пуштил моќна кампања под наслов „Година во пеколот“. Во едно ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Пеп Гвардиола и ѕвездите на Манчестер Сити добија жесток напад од познатата новинска агенција во Кина, вест преку која беа обвинети дека турнејата во Азија ја ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Пеп Гвардиола и ѕвездите на Манчестер Сити добија жесток напад од познатата новинска агенција во Кина, вест преку која беа обвинети дека турнејата во Азија ја ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Бенфика работи најдобро во последните 10 години на трансфер пазарот и е во ќар од 590 милини евра во купопродажба на играчи во двата трансфер периоди, зимскиот ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Португалската мегаѕвезда Кристијано Роналдо нема да биде кривично гонет по обвинувањата за силување во Лас Вегас од неговата некогашна девојка Кетрин Мајорга ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Пари Сен Жермен со богата понуда за Килијан Мбапе од 300 милиони евра за шест години, сака да се одбрани од нападите на дел од екипите од Европа, кои се ...
  сите 139 | | | веќе видена

  На сите во некој момент ни треба брзо решение што ќе ни помогне да симнеме неколку килограми во краток рок. Најдобри резултати даваат решенијата што му годат ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Матијс Де Лихт како конечна одлука го избра Јувентус и ги остави на страна богатите понуди кои ги доби од Барселона, Баерн Минхен, Манчестер Јунајтед и ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Манчестер Сити стави крај на својата турнеја во Кина откако загуби во финалето на азиската Премиер лигата од Вулверхемптон, натпревар на кој Пеп Гвардиола им ...
  сите 40 | | | веќе видена