Шулц

  во

  Многу научници се согласни со идејата дека јавно финансираните научни истражувања треба да бидат достапни за секого, а не да бидат затворени за јавноста во ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Зголемената максимална добивка и новиот систем на бонуси во Спорт Лајф во неделата му донесоа милион денари на еден гостиварец. Експертот за репрезентативни ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Зголемената максимална добивка и новиот систем на бонуси во обложувалниците „Спорт Лајф “, во неделата му донесоа милион денари на еден гостиварец. Експертот ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Во Гостивар е исплатена првата највисока сума на еден тикет од Спорт Лајф. Зголемената максимална добивка и новиот систем на бонуси во Спорт Лајф во неделата ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Зголемената максимална добивка и новиот систем на бонуси во Спорт Лајф во неделата му донесоа милион денари на еден гостиварец. Експертот за репрезентативни ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Зголемената максимална добивка и новиот систем на бонуси во Спорт Лајф во неделата му донесоа милион денари на еден гостиварец. Експертот за репрезентативни ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Кога ќе го одземеме „прецртаниот" Озил и пензионираниот Гомез, најзвучно име во овој состав на Германија е секако Кедира. Лев објасни дека разговараше со ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Американската Демократска партија во саботата ја ограничи улогата на ткн суперделегати во изборот на партискиот кандидат за претседател на САД, со рамките на ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Баерн Минхен ја оствари посакуваната победа против Хофенхајм, но остана без Кингсли Коман кој очигледно заработи посериозна повреда. Французинот беше жртва на ...
  сите 11 | | | веќе видена